Foto & Video

8. ročník Memoriálu Jaromíra Pastora

28. srpna 2016, 23:05 | Poslední prázdninovou sobotu je fotbalové hřiště rezervováno pro tradiční Memoriál Jaromíra Pastora, turnaj fotbalových týmů.

 

 

 

Pouť do Frýdku

15. srpna 2016, 10:31 | Zastávka na Špluchově

 

 

 

Tenisový turnaj

8. srpna 2016, 13:41 | V sobotu 6. srpna se konal již 5. ročník tenisového turnaje, který zorganizovala ZO KSČM v Horních Bludovicích.

 

 

 

Dětské radovánky 2016

19. června 2016, 19:55 | SRPDŠ společně se školou uspořádaly v sobotu 18. června tradiční dětské radovánky. Pěkné počasí i bohatý program, ve kterém vystoupily děti ze základní i mateřské školy, přilákal pěknou řádku diváků. Jednotlivá čísla i fotografie z průběhu akce jsou opět k nahlédnutí na následujících odkazech.

 

 

 

Memoriál Karla Petera

14. června 2016, 12:01 | Soutěž v požárním sportu se koná v obci už několik let. Od letošního roku je soutěž přejmenována na počest Karla Petera, tragicky zesnulého mladého hasiče a občana Horních Bludovic.

 

 

 

Vítání občánků

6. června 2016, 10:00 | V sobotu 28. května se v obřadní síni obecního úřadu konalo další vítání občánků. Paní starostka Jana Pohludková a Marie Knoppová za SPOZ přivítaly 3 chlapce - Jiřího a Pavla Knoppovy a Tolasze Timothy. Slavnostnímu uvítání do života malých chlapců byly přítomny také děti z naší školy s pásmem básniček a písniček a nemohl chybět ani hudební doprovod v podání Sylvy Mokrošové a Oldřišky Honsové.

 

 

 

Turnaj mikroregionu ve volejbale

24. května 2016, 14:46 | Obec Albrechtice byla hostitelem 17. ročníku turnaje Mikroregionu Těrlické a Žermanické přehrady ve volejbale. Konal se v sobotu 21. května a aktivně se zúčastnila i reprezentace obce Horní Bludovice. V silné konkurenci se naší obci podařilo obhájit třetí místo z loňska. Podrobnosti, průběh, rozhovory s hráči, fotografie - vše je k nalezení v přiložených odkazech.

 

 

 

Svatodušní vaječina na Špluchově

16. května 2016, 18:48 | Smažení vaječiny patří mezi tradiční jarní společenské akce spojené se svatodušními svátky. Akci uspořádali v sobotu 14. května místní lidovci u obecních bytů na Špluchově. Jak to tam letos vypadalo, co připravili organizátoři pro děti a z kolika vajec se smažilo, to se dozvíte z přiloženého videa, resp. z fotogalerie.

 

 

 

Bludovické šlápoty 2016

9. května 2016, 22:55 | Tradiční pochod napříč obcí konaný vždy 8. května na Den vítězství se samozřejmě konal i letos. Průběh celé akce byl patřičně zdokumentován a zájemci si mohou prohlédnout fotografie i videoreportáž.

 

 

 

Okresní střelecká soutěž

3. května 2016, 19:38 | Pánové Emanuel Klimša, Petr Sobek a Ladislav Dudek reprezentovali myslivecké sdružení Bukovina na střeleckých závodech. Konaly se na střelnici vedle myslivecké chaty v neděli 1. května. Jak to na závodech vypadalo, kdo zvítězil a komu se naopak nevedlo, si můžete prohlédnout na následujících odkazech. K vidění jsou opět fotografie i videoreportáž.

 

 

 

Strana výpisu

... 16 ...

 

Další informace

Obec

Kulturní akce

Sportovní akce

Společenské akce

Školní akce