Foto & Video

Předvánoční jarmark

2. prosince 2015, 18:07

 

 

 

Diamantová svatba manželů Slívových

23. listopadu 2015, 16.27 | V sobotu 21. 11. se v obřadní síni konala diamantová svatba manželů Ivany a Miroslava Slívových. Několik fotografií je k nahlédnutí na následujícím odkazu.

http://carpe-diem373.rajce.net/Diamantova_svatba_manzelu_Slivovych

  • Diamantová svatba manželů Slívových
    Diamantová svatba manželů Slívových

 

 

 

Vítání občánků

9. listopadu 2015, 09:00 | V sobotu 7. listopadu 2015 se v obřadní síni konalo další vítání občánků. Paní starostka Jana Pohludková a Marie Knoppová za SPOZ přivítaly celkem šest nových občánků naší obce. Fotografie jsou k nahlédnutí v následující fotogalerii.

 

 

 

Zlatá svatba manželů Slívových

5. října 2015, 12.09 | V sobotu 3. října 2015 oslavili na obecním úřadě zlatou svatbu manželé Ladislav a Anna Slívovi. Do dalších let společného života přejeme vše dobré.

 

http://carpe-diem373.rajce.net/Zlata_svatba_manzelu_Slivovych

  • Zlatá svatba manželů Slívových
    Zlatá svatba manželů Slívových

 

 

 

Nově otevřená Krčma U supa

2. října 2015, 20:11 | 1. října byl zahájen provoz v nově otevřené Krčmě U supa. Stylová nekuřácká hospůdka se zaměřením na pivní speciály se nachází v části Sedláky, hned vedle budoucí cyklostezky. Exteriér, interiér, pivní menu, názory prvních návštěvníků, vše je k vidění v následující reportáži.

 

 

 

Začátek školního roku

2. září 2015, 21:19 | 1. září započal nový školní rok i v naší škole. O tom, co je ve škole nového a jaké cíle má pedagogický sbor v čele s paní ředitelkou Světlanou Šipulovou se dozvíte z video-reportáže na následujícím odkazu. Součástí tohoto příspěvku je i fotogalerie.

 

 

 

Soutěž v požárním útoku a slavnostní převzetí nového automobilu

28. července 2015, 15:09 | V sobotu 25.července uspořádali místní hasiči soutěž v požárním útoku. Po soutěži došlo k malé slavnosti, kdy bylo předáno hasičům nové zásahové vozidlo. Součástí předání bylo i požehnání od římskokatolického faráře P. Marcela Krajzla.
K nahlédnutí jsou fotografie i videoreportáž.

 

 

 

Setkání klubů důchodců

18. července 2015, 07:03 | Hornobludovický klub důchodců se stal hostitelem okolních klubů seniorů. Ke společnému setkání došlo ve čtvrtek 16. července se ve velkém sále obecního úřadu. K nahlédnutí je fotogalerie i videoreportáž.

 

 

 

Předání nového automobilu hasičům

7. července 2015, 10:32 | Jednotce sboru dobrovolných hasičů v obci byl v úterý 30. června 2015 předán nový automobil IVECO. Slavnostní předání se konalo před obecním úřadem a zúčastnili se ho představitelé obce, místní hasiči i zástupce dodavatelské firmy. Fotografie i video jsou na následujících odkazech.

  • Předání nového automobilu hasičům
    Předání nového automobilu hasičům

 

 

 

Ukončení školního roku

7. července 2015, 10:08 | V úterý 30. června se školáci dočkali očekávaných prázdnin. Předcházela tomu malá školní společenská akce, jejíž součástí bylo vyhodnocení celoročních soutěží, poděkování pedagogům a také rozdávání vysvědčení. Fotografie i video jsou k nahlédnutí na následujících odkazech.

 

 

 

Strana výpisu

... 18 ...

 

Další informace

Obec

Kulturní akce

Sportovní akce

Společenské akce

Školní akce