OSLAVILI PADESÁT LET SPOLEČNÉHO ŽIVOTA. GRATULUJEME!

27. října 2021, 10:12

Zlatá svatba je nádherným příkladem toho, že skutečná láska existuje. V tomto měsíci oslavily v naší obci zlatou svatbu rovnou dvě celoživotní partnerské dvojice. Stalo se tak v sále obecního úřadu 16. října za přítomnosti matrikářky Lucie Mokrošové, Marie Knoppové za SPOZ a samozřejmě starostky obce Ing. Petry Fickové, pod jejíž taktovkou slavnostní obřady proběhly. 

 

První dvojicí byli manželé ALOIS a DANUŠE HAVLASOVI. Své rozechvělé „ANO“ pronesli v sobotu 2. října 1971 v Horních Bludovicích. Na společné cestě životem je čekala spousta lásky, štěstí, ale dokázali zvládnout i ty méně radostné chvíle. Vychovali dvě děti, syna Petra a dceru Lenku. S vřelou láskou přijali pět vnoučat Veroniku, Denisu, Davida, Darinu a Žanetu. Mají radost ze tří pravnoučat Sebastiana, Amálie a Rút. Ti všichni jim do dalšího společného života přejí hlavně hodně zdraví a životního optimismu.

 

Druhým celoživotním párem byli manželé JÁN a NADĚŽDA ČERVENKOVI, kteří uzavřeli sňatek v sobotu 13. listopadu 1971 v Havířově. Ani oni na tento den nezapomenou. I pro to byl den velkých předsevzetí, smělých cílů a velké lásky. Společně vychovali dvě děti, syna Daniela a dceru Lucii. Milují svá čtyři vnoučata Darinu, Žanetu, Lukáše a Honzu a 3 pravnoučata Sebastiana, Amálii a Rút. Svou lásku rozdávají dětem, vnoučatům i pravnoučatům. I tady přichází rodina s obrovskou gratulací.

 

„Ze srdce přeji oběma manželským párům, aby jim radostná a tichá pohoda vyplnila i příští léta jejich života, a abychom se s nimi v plném zdraví setkali u podobné příležitosti, a to u diamantové svatby,“ uvedla mimo jiné starostka obce Horní Bludovice Petra Ficková.

 

K slavnostní atmosféře obřadu bezesporu přispělo vystoupení dětí z naší školy za doprovodu ředitelky Světlany Šipulové a o hudební doprovod se postaraly Sylva Mokrošová a Oldřiška Honsová. Všem patří velké poděkování.

 

Fotografie:

 

https://www.zonerama.com/CarpeDiem373/Album/7750461

 

Obec Horní Bludovice